Türkçe
English
German
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Kolajen nedir?

Kollajen, vücutta tek olan en bol yapısal bileşen olan bir proteindir. Vücudun formunu koruyan matrisi sağlar ve daha spesifik olarak cildin sıkılığını, elastikiyetini ve yapısını sağlar. Yaşlandıkça kollajen üretimi yavaşlar, bu da ciltte dolgunluk kaybına ve kırışıklıklarda artışa neden olur.

 

Collagen, sindirim sistemi ile kolaylıkla emilir ve cilde kolaylıkla erişilebilir hale getirilir; Bu nedenle, kollajen Lift, toplam vücut kollajenini arttırmayı ve cildin yaşlanma belirtilerini tersine çevirmeyi mümkün kılar.

 

2013 yılında, Collagen Lift ‘nin ana bileşeni olan Verisol Collagen’in üreticileri, Verisol’ i cilde emme etkisini ölçmek için özel olarak tasarlanmış iki klinik çalışmayı yayınladılar. Güçlü anti-oksidatif etkilerin yanında (4 – 7) Verisol, kollajen yoğunluğunun arttırılması gibi cildin biyolojik işlevlerini geliştirir, cildi kolajenin azalmasını engeller ve kırışıklıkların% 50’ye kadar azaltır.

 

“Kolajen ve elastin cilt yapısını, cilt sıkılığını ve elastikiyetini koruyan temel bileşenlerdir ve bunlar doğrudan kırışık oluşumunu etkiler.”
 

COLLAGEN LIFT PARIS’IN CILT BAKIMI İÇİN 10 ETKİSİ

1 - Kollajen derinin ana yapısal bileşenidir ve tomurcuklanmasını ve görünümünü etkiler.

 

2 - Yaklaşık 30 yaşındayken kollajen üretimi azalmaya başlar ve menopozla kollajen kaybı yılda yaklaşık% 2’dir. Menopozun ilk 5 yılında, kadınlar cilt kolajeninin% 30 kadarını kaybederler.

 

3 - Artan toplam vücut kollajeni, cilt için etkili bir yaşlanma karşıtı yaklaşım olarak kanıtlanmıştır.

 

4 - Klinik araştırmalar cildin içerisinden beslenmesinin cilt koşullarında “önemli ve sürekli” gelişme olduğunu gösterir.

 

​5 - Collagen Lift’in canlandırıcı etkisinin sırrı Verisol Bioactive Collagen Peptides’dir. Biyoaktif, peptidlerin normal kollajen moleküllerinden çok daha küçük olduğu anlamına gelir ve cilde kolay sindirim ve kullanılabilirlik sağlar.

 

6 - Yaşlanmayla kaybedilen kolajeni, önerilen bir günlük Collagen Lift dozuyla değiştirmenin, kırışıklıkları azalttığı, cildin hidratasyonunu ve elastikiyetini arttırdığı kanıtlanmıştır.

 

7 - Topikal yüz kremleri, derinliklerine yeterince nüfuz etmediği düşünülmekte olduğu için zamanla cilt elastikiyetinde ilerleme belirtisi göstermez

 

8 - Collagen Lift, özellikle cilde kollajen üretimini uyarmak ve sürdürmek için kanıtlanmış Verisol içerir.

 

9 - Collagen Lift ayrıca, yalnızca kollajen üretimini teşvik etmekle kalmayıp aynı zamanda esansiyel amino asitler, antioksidanlar ve mineraller de içeren Ulva Mediterranea yosunuyla geliştirilmiştir. Ulva Mediterranea’nın kullanılması kuru ve tahriş olmuş ciltler için yatıştırıcı olarak gösterilmiştir. Aynı zamanda UV koruyucu pigmentler olan karotenoidler, klorofiller ve ksantofiller de içerir.

 

​10 - Collagen Lift, dermiş içinde kollajen üretimine yardımcı olması için gerekli olan C vitamini içerir; Aynı zamanda serbest radikallerin hücrelerini ovuşturan güçlü bir anti-oksidandır.

0 Yorum

Henüz onaylanmış yorum yok!Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcalarla paylaşabilirsiniz..

Yorum Yaz