Türkçe
English
German
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Access Bars

Access ve Bars, enerji dönüştürme sistemleri olup, Amerika’da Gary Douglas ve ve Dr. Dain Heer tarafından geliştirilen dönüştürücü bir çalışmadır.

Başımızda bulunan 32 adet,  zihinsel akapunktur noktaları olarak da tanımlanan ve Bars adı verilen elektromanyetik yüklerin saklandığı noktalar bulunmaktadır.  Bu 32 nokta, kontrol, şifa, farkındalık, para, iyileşme, zaman, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, iletişim, umutlar, hayaller ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı  elektrik şarj deposudur. Access Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Bu uygulamayı bilgisayarınızın çöp kutusunda sakladığınız ancak bir türlü silemediğiniz, sizin önünüzü tıkayan, sizi bloke eden veya yavaşlatan dosyaların silinerek rahatlamanızı sağlamaya çalışan bir sistem gibi düşünebilirsiniz.


Seans sırasında başınızda bulunan Barlara değişik kombinasyonlarda enerji vererek, zamanla kapanmış, yıpranmış veya uykuya geçmiş çalışması engellenmiş noktalar tekrardan aktive edilir. 32 enerjetik elektrik şarj noktalarında tıkanan enerjinin akışı sağlanınca, kişilerin de blokajları çözülmeye başlar ve tıkanıklıklarda yavaş yavaş açılmaya başlar. Bu sayede, uzun zamandır sizi bloke eden ayağınızda bir pranga gibi yürümenizi yavaşlatan, kendinizi yorgun veya hep mücadele içinde bırakan, sizi kısıtlayan, engelleyen, korkularınızdan, endişelerinizden ve yargılarınızdan kurtulursunuz. Hayatınız da artık işe yaramayan fuzuli yer işgal eden eskileri atıp,  yeni ve harika şeyler yaratabileceğiniz, işe yarar yenilikleri kabul edebileceğiniz yeni yer açmış olursunuz.

Bu uygulama insanın kendine bilerek veya bilmeden koyduğu kısıtlamaları, istenmeyen anıları, karmalardan gelen blokajları ve tıkanıklıkları, kişiyi zihinsel takıntılarından dolayı fiziksel olarak hastalandıran düşünceleri bir daha geri dönmemek üzere kayıtlarından siler.

Bars uygulamasının faydaları:

·         Zihni ve Bedeni rahatlatır. Gerilimleri yok eder.

·         Üzüntüleri azaltır.

·         Kişinin hedefinde ilerlemesini bloke eden tıkanıklıkları temizler.

·         Yaşamın her alanında daha fazla kolaylığın yaşanılmasına yardımcı olur.

·         Yorgunluk, tükenmişlik, öfke gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.

·         Nasıl işlediğini veya ona nasıl inandığınızı bilmek zorunda olmadan, yaşamınızda sınırlamalar yaratan blokajlardan kurtulmanızı sağlar.

·         Huzur, güven rahatlama duyguları yaratır.

·         Çocuklara ve gençlere sınavları öncesindeki günlerde BARS uygulaması yapılırsa, özellikle endişe ve sıkıntılarının giderilmesine yardımcı olur. Sınavlara kaygısı azalmış olarak giren kişi daha başarılı puanlar alabilmenin yolunu açmış olur.

·         Kişinin kendine koyduğu kısıtlamaları ortadan kaldırır. Bu sayede hayatın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir. Yeni ve hayırlı olanakların, bolluk ve bereketin kendine doğru çekilmesini sağlar.

·         Kafanızın içindeki diyaloglarını susturur. Hem rahatlatır hem de enerji verir.

·         Cinsel blokajları temizler. Cinsel enerjiyi arttırır.

·         İlişkilerde sabırsızlık ve tahammülsüzlük gibi duyguları azaltır. Tolerans ve iletişimi arttırır.

·         Uykusuzluk problemi çekenlerin, derin ve rahat uyumasına sabah daha iyi dinlenmiş ve enerjik kalkmasına yardımcı olur.

·         Bars seansı bariyerleri, korku ve kararsızlığın vücutta yarattığı negatif etkileri, yaşlanmayla ilgili ön yargıları, her türlü takıntıyı ve kişiye acı veren dosyaları sildiğinden, zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.

·         Derin gevşeme sağlar.

·         Hamile bayanların daha sakin, kolay ve rahat doğum yapmasında faydalıdır.

·         Korkuların, endişelerin giderilmesini sağlar.

·         Depresyonu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Hayattan ve kendinden yeniden keyif almanın kapısını aralar.

0 Yorum

Henüz onaylanmış yorum yok!Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcalarla paylaşabilirsiniz..

Yorum Yaz